/ Oklejanie samochodów

Nasza firma specjalizuje się w oklejaniu samochodów folią, w naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne folie do oklejania aut. Świadczymy usługi projektowe, wykonujemy pomiary oraz samodzielnie realizujemy przedsięwzięcia. Jeśli posiadają Państwo gotowy projekt to również go wykonamy, nic nie stoi na przeszkodzie.

Na czym polega oklejanie samochodu folią?

Samochód może stać się naszą wizytówką albo naszym designerskim gadżetem. W zależności od potrzeb pomagamy zmienić auta w nośniki reklamy. Po uzgodnionym planie działania, możemy zabrać Państwa samochód sprzed domu lub firmy, by w naszym serwisie zaaplikować wybraną grafikę na aucie. Projekt graficzny może być dowolny – jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia! Zamówienia realizujemy w ciągu dwóch dni. W razie konieczności pojazdy przetrzymujemy na strzeżonym terenie. Oklejanie samochodu folią polega na montażu folii w odpowiedniej temperaturze. Przed przystąpieniem do działań przygotowujemy samochód do odpowiedniego stanu – sprężonym powietrzem usuwamy wodę z zakamarków i dokładnie czyścimy karoserię samochodu. Jeśli mają Państwo takie życzenie, by aplikacja była dokładniejsza i pełniejsza, to demontujemy klamki, klosze świateł oraz wszelkie listwy. W przypadku oklejania całego pojazdu używamy najwyższej jakości folii samoprzylepnych z klejem kanalikowym.

Folie do oklejania aut – gwarancje trwałości

Folie do oklejania aut, jakich używamy, to produkty markowe, znanych i cenionych producentów. Trwałość aplikacji określa się na około 10 lat. Z naszej strony udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na usługę, choć wiemy z doświadczenia, że folia utrzymuje się do czasu, aż sami ją zdemontujemy. Ale… nigdy nie mów nigdy – gdyby cokolwiek zaatakowało po dwóch latach folie do oklejania aut, to obowiązuje jeszcze gwarancja producenta, niektórzy udzielają jej nawet na 10 lat!

Oklejanie samochodów folią? Dla kogo?

W szczególności do skorzystania z naszych usług zapraszamy przedsiębiorców posiadających swoje floty firmowe. Sprawnie i szybko realizujemy projekty wizytówkowe. W przypadku oklejania kilku samochodów, na folie do oklejania aut typu Biały i Czarny Mat 3M udzielamy sporych rabatów.

Wprowadziliśmy, zgodnie z zapotrzebowaniem i chęcią zadowolenia naszych klientów, usługę stylizacji „ekspresowe pakowanie” – zostaw samochód i odbierz dnia następnego o tej samej godzinie.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie udzielimy szczegółowych informacji na temat oklejania samochodów folią.

scotchprint
arlon
hexis
avery
oracal
facebook